I samarbeid med Apsis arrangerer vi et fagseminar om e-postmarkedsføring. E-post er den viktigste kommunikasjonskanalen vi har, så ikke gå glipp av denne unike muligheten til å lære mer!
2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | Januar - Februar - Mars - Juni - September - Oktober - November - Desember
08.02.2010
Vi vil ta for oss både det rent faglige rundt e-postmarkedsføring, og litt om hvordan Apsis Newsletter Pro kan brukes til dette.
Seminaret passer like godt for både de som har, eller har tanker om å anskaffe seg et program for e-postmarkedsføring, som for de som bare ønsker å lære mer om e-postmarkedsføring.
På seminaret vil vi blant annet ta for oss en del om hvorfor man skal bruke e-postmarkedsføring, hvem man skal sende til, lover/skikk og bruk, hva man skal gjøre for å nå frem, og hvordan skrive bedre tekster og mye mer.
Fra Apsis Norge stiller Joachim Furuseth som har stor kompetanse på dette området. Han vi snakke mest om det rent praktiske/tekniske knyttet rundt en slik programvare. Fra Ganske Enkelt vil vi fortelle litt om hvordan og hvorfor et slikt program bør integreres med ditt CRM-system, og vi vil få besøk av en kunde som bruker Apsis Newsletter Pro og kjøre en mini-workshop rundt dette.
Seminaret er gratis og åpent for alle interesserte.
Vi starter kl. 9:00 og avslutter med minglelunch ca. kl. 11.00.
Påmelding og info: silje@enkelt.no / tlf. 913 01 817
Telefon: 40 00 19 00 E-post: firmapost@enkelt.no